Makaleler / CoolShaping (Soğuk lipoliz)

bursa CoolShaping (Soğuk lipoliz),  CoolShaping (Soğuk lipoliz)

CoolShaping CoolShaping tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile en gelismis bolgesel incelme yöntemi sunar.Sistem yag ve selulit azaltma tedavisinde mukemmel sonuclara ulasan 2 adet ozel basligi sayesinde efektif bir tedavi yöntemidir.
COOLSHAPING patentli entegreli cryo, vakum ve LED teknolojisi ile hedeflenen bolgesel yaglari azaltır.Coolshaping cryo sogutma sistemi ile yag hucrelerini ameliyatsiz bir sekilde parcalar ve yok eder.
Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış olan bu yöntem FDA onayı alarak da,güvenilir ve tedavi amaçlı kullanılır bir uygulama olduğunu dünyaca kabul ettirmiştir.
Soğuk lipoliz uygulamalar sonuçları, etkinliği ve acısız olması sebebiyle Türkiye'de de hızla yaygınlaşmıştır. Az seans sayısı ile de dikkat çeken soğuk lipoliz uygulamaları, yaza hazırlık için en iyi seçenek olarak sayılabilir.Diğer uygulamalar ile kombine olarak kullanılabilir, etkinliği ve yağların daha hızlı atılmasını sağlamak için ek uygulamalardan da fayda sağlanır.

Sistem ozel olarak cilt yuzeyini korur ve cryo-enerji diger dokulara zarar vermeden sadece yag hucrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.
Cryo lipoliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme zayıflama sağlanılabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içersinde yer alan led ve lazerler ile de yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkilerde sağlar.
Başlık içersinde yer alan lazer modülleri cildin altına inerek yağ hücrelerinin zarlarındaki geçirgenliği artırarak içerdeki yağın dışarı çıkmasını sağlar ve direk vücuttan atılmasını sağlamaktadır.
 Etiketler: bursa CoolShaping (Soğuk lipoliz), CoolShaping (Soğuk lipoliz)

Görüntüler

Fizmer lazer
Fizmer lazer
Fizmer lazer


facebook da paylaş twitter da paylaş google-plus da paylaş

Diğer Makale Başlıkları

Bursa lazer epilasyon

 

Bursa secret altin iğne fiyatı

 

Secret altin iğne radyofrekans cihazı

 

Secret altin iğne nedir?

 

Altın iğne bursa

 

Altın iğne cihaz fiyatları

 

EMERGE lazer (Göz kapağı ve yüz için)

 

2017 Bursa botox fiyatları ne kadardır? Bursa botoks kampanyaları hakkında bilgi alabilir miyim?

 

BOTOX İLE İLGİLİ DOĞRULAR VE YANLIŞLAR

 

BURSA DA BOTOKS FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

 

Bursa Botoksla (botox) koltuk altı terleme tedavisinin

 

Lazer Epilasyon Seans süreleri

 

Lazer epilasyon fiyatlari ve indirimleri

 

Bursa botox fiyatları, Bursa da botox, Bursa da botox nerede yapılır? Bursa botox hakkında her şey

 

Bursa da Dr Banu Öncel lazer estetik polikliniği yöneticisi Uz. Dr Banu Öncel botoks ( botox ) ile ilgili en çok merak edilenleri yanıtlıyor:

 

Bursa Lazer Epilasyonun Yan Etkileri - Zararları nelerdir?

 

Bursa Emerge Fraksiyonel Lazer

 

CoolShaping (Soğuk lipoliz)

 

Bursa Botox ve Bursa da Botoks Uygulamaları

 

Dolgunun Etkisi Ne Kadar Sürer ?

 

Yeni tedavimiz Ameliyatsız Yüz Germe -HİFU

 

Lazer Epilasyonun Yan Etkileri - Zararları

 

Lazer Epilasyonu Öncesi ve Sonrası

 

Fizmer Lazer & Medikal Estetik
FSM Bulvarı No: 58/7 kat:4 (mcdonalds - starbucks kafe üstü 4.kat) İhsaniye mah. Nilüfer-Bursa
Telefon : 0224 232 00 55
GSM : 0 530 409 93 39
Faks : 0224 233 53 55
Web : www.fizmer.com
Web : www.drbanuoncel.com - www.banuoncel.com

DR Banu Öncel Lazer Estetik Polikliniği (Fizmer Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi)
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlıdır, merkezimizde yapıldıgı veya bulunduğu anlamına gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır. DR Banu Öncel

Bursa Lazer Epilasyon

, DR Banu Öncel

Lazer Epilasyon Bursa

, Kavitasyon, Akupunktur, Botoks, PRP, Kılcal Damar Tedavisi, Yüz ve Cilt Tedavisi, Quantum ile Zayıflama, Radyofrekans Selülit ve İncelme, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Dolgu Tedavisi konularında hizmet vermektedir.
Bursa Botoks | Bursa Lazer Epilasyon | Bursa Lazer Epilasyon Yanetkileri | Bursa Lazer Epilasyon Fiyatları | Bursa Lazer Epilasyon Çeşitleri | Bursa Lazer Epilasyon Etkisi | Bursa Lazer Epilasyon Erkekler |
vital web tasarım hosting sunucu