Hakkımızda

Fizmer Lazer & Medikal Estetik ekibimiz
Dr. Banu ÖNCEL Sertifikalarımız Resim Galeri
Fizmer, 1997 yılında Uz. Dr. Banu Öncel ve Yrd. Doç. Dr. Zeliha Kahraman tarafından Bursa'da fizik tedavi ile birlikte bölgesel zayıflama ve sellülit tedavileri başta olmak üzere çeşitli Elektroterapi-Fizik Tedavi uygulamalarının hekim kontrolünde yapıldığı ilk merkez olarak açılmıştır.

Kısa bir süre sonra hekim kadrosuna Uz Dr Erol Ünel de Akupunktur uygulamaları ile yepyeni bir boyut katmıştır. Hastalarımızdan gelen talepler doğrultusunda, merkezimize diğer elektoterpi cihazlarının modifiye edilmesiyle oluşturulmuş kozmetik cihazları da ekleyerek,cihaz portföyümüzü ve uygulama yelpazemizi genişlettik.

Gerek uzman doktor kontrolünde bölgesel ve genel zayıflama uygulamalarını arzu eden kişiler tarafından talep görmeye başladık. Bilimsel tedavi metodlarına etik olarak bağlı kalarak yaptığımız uygulamalar ile kısa sürede birçok Bursalıya ulaşma şansı yakaladık.

Her yıl katıldığımız çeşitli bilimsel aktiviteler,eğitimler, kongre ve sempozyumlar sonrası çok hızlı gelişen medikal estetik sektöründe , haklı bir başarıyı yakaladık.

Medikal estetik konusunda gelişmeler sürdükçe Fizmer olarak,biz de size bunları sunmaya çalışacağız,tabii ki etik değerlerimizden ödün vermeden,yararına inandığımız,kişiye zarar vermeyecek ve gerçekten fayda sağlayacak yöntemleri yine fizmer de bulacaksınız.Fizmer şu anda Uz.Dr Banu Öncel yönetiminde çalışmalarını ve gelişimini sürdürmektedir.

15. yılımızda da yine sizlerle beraber olmaktan gururluyuz.
fizmer ailesi
facebook da paylaş twitter da paylaş google-plus da paylaş
Fizmer Lazer & Medikal Estetik
FSM Bulvarı No: 58/7 kat:4 (mcdonalds - starbucks kafe üstü 4.kat) İhsaniye mah. Nilüfer-Bursa
Telefon : 0224 232 00 55
GSM : 0 530 409 93 39
Faks : 0224 233 53 55
Web : www.fizmer.com
Web : www.drbanuoncel.com - www.banuoncel.com

DR Banu Öncel Lazer Estetik Polikliniği (Fizmer Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi)
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlıdır, merkezimizde yapıldıgı veya bulunduğu anlamına gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır. DR Banu Öncel

Bursa Lazer Epilasyon

, DR Banu Öncel

Lazer Epilasyon Bursa

, Kavitasyon, Akupunktur, Botoks, PRP, Kılcal Damar Tedavisi, Yüz ve Cilt Tedavisi, Quantum ile Zayıflama, Radyofrekans Selülit ve İncelme, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Dolgu Tedavisi konularında hizmet vermektedir.
Bursa Botoks | Bursa Lazer Epilasyon | Bursa Lazer Epilasyon Yanetkileri | Bursa Lazer Epilasyon Fiyatları | Bursa Lazer Epilasyon Çeşitleri | Bursa Lazer Epilasyon Etkisi | Bursa Lazer Epilasyon Erkekler |
vital web tasarım hosting sunucu